O mě

//parking-letiste-praha.cz/wp-content/uploads/2019/10/autor.jpg

Jmenuji se Petr Svoboda, je mi 35 let a pocházím z Ostravy, kde jsem žil 19 let. Vystudoval jsem gymnázium a poté jsem přesílil do Brna, kde jsem studoval Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově univerzitě, obor Mezinárodní vztahy. Již během studií jsem začal pracovat jako prodejce, což se mi posléze hodilo při hledání zaměstnání. V současné době pracuji jako obchodní zástupce pro jednu menší firmu s celorepublikovou i zahraniční působností, hlavní náplní mojí práce je jednání s klienty a propagace našich produktů.

Nedílnou součástí mojí práce je přesun ze sídla naší firmy v Pardubicích do těch nejvzdálenějších koutů republiky, tři z pěti pracovních dnů trávím v autě, což je mnohdy psychicky mnohem náročnější než vlastní jednání. Stav našich silnic a dálnic, časté uzavírky a schopnosti některých řidičů mě často zaskočí natolik, že jsem se rozhodl o své zkušenosti podělit. Pevně doufám, že v mých článcích najdete řadu užitečných informací, které Vám pomohou překonávat těžkosti podobné těm, s nimiž se ve svém běžném pracovním (ale i osobním) životě potýkám, jelikož za volantem trávím spoustu času a je potřeba, abych po těchto výkonech působil na klienta sebevědomým a pozitivním dojmem.

Cestování by mělo být pro člověka co nejméně stresující, aby cíl jeho cesty nebyl břemenem. Na lidi, pro něž je přemisťování po různých lokalitách denním chlebem, je na cestě připravena řada nástrah, cílem mých článků je pomoci stejně „postiženým“ těmto nástrahám předcházet, nebo jim rychle a úspěšně čelit. Proto budu rád, když se se mnou podělíte o vlastní zkušenosti a rady v komentářích pod mými články. Třeba společně nalezneme spoustu příjemných řešení a ulehčíme si tak spoustu problémů, které mohou při cestách po Česku i zahraničí nastat. Jelikož rád cestuji a poznávám nová místa i ve svém volném čase, potěší mě, když se neomezíte jenom na přímá doporučení, ale také na tipy na výlet (svoje postřehy jistě zúročím v některém z článků). Těším se na Vaše názory a podněty.